Hakkımızda

Enerji ihtiyacınız için buradayız!
Kalite ve Güven bizim işimiz!
.

Saro Jeneratör, 2001 yılında Türkiye’de üretim hayatına başlamış, günümüzde jeneratör sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiş tecrubesi sayesinde lider firmalardan biri olmuştur. .

Sektördeki gelişmelerle doğru orantılı olarak kapasitesini arttıran ve gelişen bir çizgi izleyerek, İstanbul’da yeni fabrikalarında profesyonel kadro ve gelişmiş makine parkı ile üretim yapmaktadır. .

Çünkü Kalite ve Güven bizim işimiz! !

Saro Jeneratör,hizmet verdiği alanlarda ufak bir aksaklığın bile büyük zararlara yol açabileceği bilinci içerisinde kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır. .

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, TÜRKİYE’nın birçok yerinde müşterilerine 7/24 teknik servis imkanı sağlamaktadır. .

Saro Jeneratör, üretim kapasitesi ve çeşitliliği yönünden rakiplerinin bir adım önündedir. .

Saro Jeneratör, 20’ı aşkın ülkeye yaptığı direkt ve dolaylı ihracatlarla sektörün ihracat satışları en yüksek olan firmalardan biridir.

SARO JENERATÖR & Çevre

ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikasına sahip Saro Jeneratör’de günümüz şartlarına uygun esnek üretim sistemi ile her türlü müşteri talebi en hızlı şekilde karşılanabilmektedir..